ZAPROSZENIE

Wiesław BłachDrodzy Przyjaciele Judo,
Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski Młodzieży w Luboniu koło Poznania.
Po raz kolejny, po kilkuletniej przerwie, gościnna ziemia Wielkopolska jest organizatorem zawodów rangi Mistrzostw Polski i w związku z tym faktem dziękuję środowisku Wielkopolskiemu podjęcia się trudom organizacji imprezy sportowej tej rangi.
Wszystkim uczestnikom życzę wielu sukcesów sportowych, trenerom satysfakcji z wyników swoich podopiecznych oraz organizatorom udanej imprezy.

Prezes Polskiego Związku Judo
Wiesław Błach

Dariusz SzmytZ wielką radością i satysfakcją przyjąłem wiadomość o przyznaniu Akademii Judo Poznań organizacji Mistrzostw Polski Młodzieży w Judo w Mieście Luboń.
W dniach 15-17 października br. w Hali widowiskowo - sportowej Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji niezmiernie miło będzie nam gościć zawodników z całej Polski, trenerów, sędziów oraz wszystkich pasjonatów japońskiej sztuki walki.
Mam nadzieję, że nasza gościnność i przyjazna atmosfera oraz rywalizacja w duchu sportowej walki udzieli się wszystkim przybyłym na zawody.
Serdecznie zapraszam

Burmistrz Miasta Luboń
Dariusz Szmyt

Zbigniew TrawkaRok po otwarciu Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji już po raz 3 będziemy mieli zaszczyt gościć najlepszych zawodników Judo.
Dotychczasowe imprezy organizowane przez Akademię Judo Poznań w Hali widowiskowo - sportowej w Luboniu (II Memoriał Im. Jigoro Kano, Trening z Mistrzem - Pawłem Nastulą) odniosły duży sukces zarówno sportowy jak i organizacyjny oraz spotkały się z uznaniem zarówno uczestników jak i przybyłych gości.
Mam nadzieję, że ta oraz kolejne imprezy organizowane w Lubońskim Ośrodku Sportu i Rekreacji osiągną podobny lub nawet wyższy poziom.
Życzę wszystkim pasjonatom oraz miłośnikom Judo niezapomnianych wrażeń i sportowych doznań, a uczestnikom Mistrzostw Polski Młodzieży w Judo wielu sukcesów, które ukoronują godziny ciężkich treningów.
Serdecznie zapraszam

Dyrektor Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
Zbigniew Trawka


 
Sponsorzy:
PZ Judo
MJ Komuptery
Tworzenie stron internetowych
Darpex
Kancelaria podatkowa
OSIR Stare Kaleńsko
Erima
Patronat medyczny:
RehaSport
www.Akademiajudo.pl || www.Judo-Poznan.pl Projekt i wykonanie Graziowski.pl