HOTEL
Ilonn Hotel - Poznań - nocleg, szkolenia, tanie rezerwacje Jeśli poszukują Państwo miejsca, które zapewni spokój, komfortowe warunki oraz najwyższy poziom świadczonych usług, bez wątpienia jest nim nasz nowoczesny hotel. Poznań jest miastem biznesowym w którym rytm dnia wyznaczany jest przez liczne spotkania biznesowe oraz konferencje. Po ciężkim i tak aktywnie spędzonym czasie, warto powrócić do miejsca w którym wspaniała atmosfera oraz wyważona przestrzeń zapewnią Państwu nie tylko komfortowy nocleg, ale również warunki do pracy. Jeśli interesują Państwa tanie noclegi w Poznaniu czy też rezerwacje na dłuższy okres, zapoznajcie się z naszą ofertą. Inne hotele o podobnym standardzie, nie zaproponują tak korzystnych cen.

Poznan to cel Państwa częstych podróży? Jeśli tak, tani hotel w Poznaniu jest niewątpliwie doskonałym rozwiązaniem. Tanie noclegi zazwyczaj kojarzą się z niskim standardem, odległą lokalizacją, niesmacznymi posiłkami oraz nieuprzejmą obsługą, nasz tani hotel w Poznaniu stanowi odstępstwo od tej reguły. Nie tylko gwarantujemy doskonały standard, ale również kuchnię, której mogą nam pozazdrościć wiodące restauracje w Poznaniu.

Hotele nie są miejscami dostosowanymi do spotkań biznesowych. Często hotel i atmosfera, która w nim panuje, mają decydujący wpływ na Państwa sukces. Hotel, do którego zaproszą Państwo współpracowników, musi więc reprezentować najwyższy poziom. Nasze zaplecze dostosowane jest zarówno do kameralnych spotkań, jak i do wieloosobowych szkoleń firmowych. Oferujemy Państwu profesjonalną obsługą oraz bogate doświadczenie. Z dumą możemy stwierdzić, że obecnie reprezentujemy najwyższej klasy obiekty konferencyjne w Poznaniu.

Ilonn, nowoczesny hotel w Poznaniu, ma Państwu do zaoferowania, aż 80 nowoczesnych pokoi w wysokim standardzie. Klientom, dla których pojedynczy pokój jest niewystarczający, proponujemy ekskluzywny apartament. Restauracje w Poznaniu prześcigają się w pomysłach na zdobycie nowych klientów. Jednak nie wszystko co zmyślne i wykwintne, jest również smaczne. Menu naszej hotelowej Restauracji Fresca zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów i smakoszy. Tu, tradycyjna polska kuchnia, jest skomponowana z nowoczesnymi i zmysłowymi akcentami.

Mając na uwadze wygodę naszych klientów, zapewniamy rezerwacje online. Z każdego miejsca, o każdej porze, w łatwy sposób mogą Państwo zapewnić sobie tani nocleg. Nowoczesny hotel w Poznaniu - Ilonn, umili czas Państwa pobytu, dzięki komfortowej saunie, która ukoi nerwy i rozluźni ciało po ciężkim dniu biznesowych spotkań. Ilonn to wszechstronność, nowoczesność oraz kompleksowość, której nie zapewnią Państwu konkurencyjne obiekty konferencyjne ani hotele na szkolenia w Poznaniu. Zapraszamy do jednego z najpiękniejszych miast Polski, jakim niewątpliwie jest Poznań. Hotel Ilonn czeka na Państwa z korzystną ofertą, pyszną kuchnią oraz miłą i dyskretną obsługą.


Serdecznie zapraszamy!
Zarząd Hotelu
Wyświetl większą mapę

 
Sponsorzy:
PZ Judo
MJ Komuptery
Tworzenie stron internetowych
Darpex
Kancelaria podatkowa
OSIR Stare Kaleńsko
Erima
Patronat medyczny:
RehaSport
www.Akademiajudo.pl || www.Judo-Poznan.pl Projekt i wykonanie Graziowski.pl