U9

Program zawodów

24.10.2015/ sobota/

08:30- otwarcie sali zawodów
09:00-10:00 - waga U 9-2007-2008
Dziewczynki 20/23/26/29/32/35/+35
Chłopcy 22/25/28/31/34/37/40/43/+43
10:00 – rozpoczęcie turnieju dla osób niepełnosprawnych
11:00 – rozpoczęcie walk kategorii U9

U11 11:00-12:00 waga U 11-2005-2006
Dziewczynki 25/28/31/34/37/40/43/46/+46
Chłopcy 27/30/33/36/39/42/45/48/52/+52
12:00-12:30 losowanie U 11
13:00 przewidywany czas rozpoczęcia walk U 11

U13 14:00-15:00 waga U13 -2003-2004
15:00-15:30 losowanie U13
16:00 przewidywany czas rozpoczęcia walk U13
Dziewczynki 31/34/37/40/44/48/52/56/+56
Chłopcy 33/36/39/42/46/50/54/58/62/+62

U15 , U17 17:00-19:00 przyjazd i zakwaterowanie ekip U15 , U17 - LOSIR
19:00-20:00 weryfikacja - LOSIR ul. H. Kołłątaja 2 w Luboniu
20:00 losowanie U15, U17 – LOSIR ul. H. Kołłątaja 2 w Luboniu


U15 25.10.2015 / niedziela/

07:30 otwarcie sali zawodów
8:00-9:00 Waga Oficjalna U15 -2002-2003 - LOSIR ul. H. Kołłątaja 2 w Luboniu
Młodziczka 36/40/44/48/52/57/63/70/+70
Młodzik 38/42/46/50/55/60/66/73/81/+81
10:00 rozpoczęcie walk U15

U17 11:30-12:30 Waga Oficjalna U 17 -1999-2002- LOSIR ul. H. Kołłątaja 2 w Luboniu
Juniorka mł. 40/44/48/52/57/63/70/+70
Junior mł. 46/50/55/60/66/73/81/90/+90
13:30 przewidywany czas rozpoczęcia walk U 17

Walki wg starych roczników w 2015r.

24.10.2015 sobota

Kategoria

Rocznik

Waga

Walki

Kategorie wagowe

czas

U9 chłopcy

2007/08

09:00-10:00

11:00

22/25/28/31/34/37/40/43/+43

1min

U9 dziewczynki

20/23/26/29/32/35/+35

U11 chłopcy

2005/06

11:00-12:00

13:00

27/30/33/36/39/42/45/48/52/+52

2min ciągły

U11 dziewczynki

25/28/31/34/37/40/43/46/+46

Walki wg nowych roczników w 2015r.

25.10.2015 niedziela

Kategoria

Rocznik

Waga

Walki

Kategorie wagowe

czas

U15 Młodzik

2002/03

08:00-09:00

10:00

38/42/46/50/55/60/66/73/81/+81

3min

U15 Młodziczki

36/40/44/48/52/57/63/70/+70

U17 Junior mł.

1999-2002

11:30-12:30

13:30

46/50/55/60/66/73/81/90/+90

4min

U11 dziewczynki

40/44/48/52/57/63/70/+70

Godziny rozpoczęcia walk mogą uleć zmianie zależne od ilość uczestników
Dogrywka: U9 , U11 – 1minuta U13,U15,U17 odbywa się w formie GS bez ograniczenia czasowego


Sponsorzy:
MJ Komuptery

RM-Sport

Samuraj

Sensejshop

jakdojade.pl

Sitodruk na koszulkach

MY CAR auto wypożyczalnia
Oskoła
PIZZA TAXI
studioinformatyczne.pl

Patronat medyczny:
RehaSport
Copyright © 2015, Akademia judo - Wdrożenie - Krea Studio