Program zawodów

25.10.2014 Sobota

U9 08:30- otwarcie sali zawodów
09:00-10:00 - waga U 9
Dziewczynki - 20/23/26/29/32/35/+35
Chłopcy - 22/25/28/31/34/37/40/43/+43
11:00 – rozpoczęcie walk kategorii U9
U11 11:00-12:00 - waga U 11
Dziewczynki - 25/28/31/34/37/40/43/46/+46
Chłopcy - 27/30/33/36/39/42/45/48/52/+52
12:00-12:30 - losowanie U 11
13:00 - przewidywany czas rozpoczęcia walk U 11
U13 14:00-15:00 - waga U13
15:00-15:30 - losowanie U13
16:00 - przewidywany czas rozpoczęcia walk U13
Dziewczynki - 31/34/37/40/44/48/52/56/+56
Chłopcy - 33/36/39/42/46/50/54/58/62/+62
U15, U17 17:00-19:00 - przyjazd i zakwaterowanie ekip U15 , U17 - LOSiR
17:00-18:00 - Waga Oficjalna U15 i U17 –LOSiR


226.10.2014 Niedziela

U15 08:30 - otwarcie sali zawodów
09:30-10:15 - Waga Oficjalna U15
10:15 - losowanie U15 , U17 - LOSiR
Młodziczka - 36/40/44/48/52/57/63/70/+70
Młodzik - 38/42/46/50/55/60/66/73/81/+81
11:00 - rozpoczęcie walk U15
U17 12:45-13:15 - Waga Oficjalna U 17
13:15 - losowanie U17 - LOSiR
Juniorka mł. - 40/44/48/52/57/63/70/+70
Junior mł. - 46/50/55/60/66/73/81/90/+90
14:00 - przewidywany czas rozpoczęcia walk U 17


Walki wg starych roczników od 2014r.

25.10.2014 Sobota

Kategoria

Rocznik

Waga

Walki

Kategorie wagowe

czas

U9 Chłopcy

2006/07

09:00-10:00

11:00

22/25/28/31/34/37/40/43/+43

1min

U9 Dziewczynki

20/23/26/29/32/35/+35

U11 Chłopcy

2004/05

11:00 - 12:00

13:00

27/30/33/36/39/42/45/48/52/+52

2min ciągły

U11 Dziewczynki

25/28/31/34/37/40/43/46/+46

U13 Chłopcy

2002/03

14:00-15:00

16:00

33/36/39/42/46/50/54/58/62/+62

2min

U13 Dziewczynki

31/34/37/40/44/48/52/56/+56



Walki wg nowych roczników od 2015r.

26.10.2014 Niedziela

Kategoria

Rocznik

Waga

Walki

Kategorie wagowe

czas

U15 Młodzik

2001/02

17:00-18:00 lub 09:30-10:15

11:00

38/42/46/50/55/60/66/73/81/+81

3min

U15 Młodziczki

36/40/44/48/52/57/63/70/+70

U17 Junior mł.

1998-00

17:00-18:00 lub 12:45-13:15

14:00

46/50/55/60/66/73/81/90/+90

4min

U17 Juniorka mł.

40/44/48/52/57/63/70/+70

Godziny rozpoczęcia walk mogą uleć zmianie zależne od ilość uczestników

Dogrywka: U9 , U11 – 1minuta
U13,U15,U17 odbywa się w formie GS bez ograniczenia czasowego
Sponsorzy:
MJ Komuptery

RM-Sport

Samuraj

Sensejshop

jakdojade.pl

Nadruki na odzieży

MY CAR auto wypożyczalnia
Oskoła
PIZZA TAXI
studioinformatyczne.pl

Patronat medyczny:
RehaSport
Copyright © 2014, Akademia judo - Wdrożenie - Agencja Reklamowa Krea Studio