Program zawodów

25.10.2013 Piątek

17.00 - 20.00 - przyjazd i zakwaterowanie ekip, w biurze zawodów LOSiR


26.10.2013 Sobota

8.30 - Otwarcie sali zawodów
9.30 - 10.00 - waga U13


U13

Dziewczynki - 31/34/37/40/44/48/52/56/+56
Chłopcy - 33/36/39/42/46/50/54/58/62/+62
Losowanie odbędzie się 25.10.2013 /piątek/

10:45 - Otwarcie zawodów

11:00 – rozpoczęcie walk kategorii U13 oraz Turniej Osób Niepełnosprawnych


U11

12:00 - 12:30 - waga U 11
Dziewczynki - 25/28/31/34/37/40/43/46/+46
Chłopcy - 27/30/33/36/39/42/45/48/52/+52
12:30 - 13:00 - losowanie U 11
13:30 - przewidywany czas rozpoczęcia walk U 11

U9

15:00 - 15:30 - waga U9
Dziewczynki - 20/23/26/29/32/35/+35
Chłopcy - 22/25/28/31/34/37/40/43/+43
15:30 - 16:00 - losowanie U9
16:00 - przewidywany czas rozpoczęcia walk U9

U15, U17

17:00 - 19:00 - przyjazd i zakwaterowanie ekip U15 , U17 - LOSiR
18:00 - 19:00 - Waga Oficjalna U15 i U17 – LOSiR
18:30 - losowanie U15 , U17 - LOSiR

27.10.2013 / niedziela/

U15

08:30 - otwarcie sali zawodów
10:00 - 10:30 - Waga Oficjalna U15
Młodziczka - 36/40/44/48/52/57/63/70/+70
Młodzik - 38/42/46/50/55/60/66/73/81/+81
11:00 - rozpoczęcie walk U15

U17

13:00 - 13:30 - Waga Oficjalna U 17
Juniorka mł. - 40/44/48/52/57/63/70/+70
Junior mł. - 46/50/55/60/66/73/81/90/+90
14:00 - przewidywany czas rozpoczęcia walk U 17

Walki wg starych roczników w 2013r.

26.10.2013 sobota

Kategoria

Rocznik

Waga

Walki

Kategorie wagowe

czas

Turniej Osób
Niepełnosprawnych

open

9:30 - 10:00

11.00

-wg Olimpiad Specjalnych

wg OS

U13 Chłopcy

2001/02

9:30 - 10:00

11:00

33/36/39/42/46/50/54/58/62/+62

2min

U13 Dziewczynki

31/34/37/40/44/48/52/56/60/+60

U11 Chłopcy

2003/04

12:00-12:30

13:30

27/30/33/36/39/42/45/48/52/+52

2min ciągły

U11

25/28/31/34/37/40/43/46/+46

U9 Chłopcy

2005/06

15.00-15:30

16:00

22/25/28/31/34/37/40/43/+43

1min

U9 Dziewczynki

20/23/26/29/32/35/38/41/44/+44



Walki wg nowych roczników od 2014r.

27.10.2013 niedziela

Kategoria

Rocznik

Waga

Walki

Kategorie wagowe

czas

U15 Młodzik

2000/01

18:00 - 19:00 lub 10:00-10:30

11:00

38/42/46/50/55/60/66/73/81/+81

3min

U15 Młodziczki

36/40/44/48/52/57/63/70/+70

U17 Junior mł.

1997/99

18:00-19:00 lub 13:30-14:00

14:00

46/50/55/60/66/73/81/90/+90

4min

U17 Juniorka mł.

40/44/48/52/57/63/70/+70



Godziny rozpoczęcia walk mogą uleć opóźnieniu gdy będzie duża ilość uczestników

Dogrywka: U9 , U11 – 1minuta
U13,U15,U17 odbywa się w formie GS bez ograniczenia czasowego
Sponsorzy:
MJ Komuptery

RM-Sport

Samuraj

Sensejshop

jakdojade.pl

Sitodruk Poznań

MY CAR auto wypożyczalnia
Oskoła
PIZZA TAXI
studioinformatyczne.pl

Patronat medyczny:
RehaSport
Copyright © 2011, Akademia judo