Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

2 Memoriał

Informacje Wyniki Media Patronat Strona Główna

Patronat medialny:

wielkopolskisport

nie tylko sztuka walki

wielkopolskisport galeria

galeria oz-judo

Kliknij - aby pobrać wyniki w postaci pliku pdf.

Kliknij - aby pobrać wyniki w postaci pliku doc.

Wielkim sukcesem zakończył się II Memoriał im. Jigoro Kano w Judo. W zawodach uczestniczyło 620 zawodniczek i zawodników z 42 klubów z całej Polski oraz goście z Niemiec: Bodo Dojo Furstewalde , Samuraj Berlin i Czech: Lokomotiv Trutnov. Turniej został rozegrany w dniach 20-21 marca 2010 na 6 polach walki Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Luboniu. Mimo ,że jest to dopiero II Memoriał organizowany przez Akademię Judo w Poznaniu znalazł on już uznanie w środowisku judo. Do Lubonia zjechały się kluby z najdalszych zakątków Polski. Turniej odwiedziła także v-ce mistrzyni olimpijska z Atlanty pani Aneta Szczepańska z klubu MKS Olimpijczyk Włocławek. Śmiało można uznać II Memoriał im. Jigoro Kano za największy turniej judo rozgrywany na terenie kraju. Frekwencja na turnieju wskazuje ,iż będzie to impreza cykliczna z udziałem najlepszych zawodniczek i zawodników z Polski i zza zagranicy.

Oczywiście wielkie podziękowania kierujemy do sponsorów , którzy wsparli nasze wspaniałe święto. Ta impreza nie mogła by się odbyć bez obecności ekipy "pomarańczowych" tzn. TEAM-u AKADEMII , którzy się dwoili i troili aby zawody przebiegały w jak najlepszych warunkach dla uczestników, gości i publiczności.

MJKomputery Lubon LOSiR Buderus Gwarant Poznań Maryniak Darpex GameSport aniger Welmax PitBullWestCoast Samuraj PASO Autokabina
Copyright 2010 © Łukasz Grąziowski Poprawny CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional