Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

1 Memoriał

Informacje Wyniki Media Patronat Strona Główna

Patronat medialny:

wielkopolskisport

Kliknij - aby pobrać wyniki w postaci pliku pdf.

Kliknij - aby pobrać wyniki w postaci pliku doc.

W dniu 7 listopada odbył się "I Memoriał w Judo im. Jigoro Kano Powiatu Poznańskiego" organizowany przez nasz klub. W zawodach wzięło udział 498 zawodników z 36 klubów które przybyły na turniej ku trzci swojego mistrza Judo Jigoro Kano z całej Polski oraz Niemiec Bodo - Dojo Furstenwalde , Frankfurt 90 Oder. . Zawody rozegrały się na hali sportowo- widowiskowej OSiR w Mosinie- na 6 matach zawodniczki z zawodnicy startowali w 5 kategoriach wiekowych Maluszek , Dziecko Młodsze , Dziecko ,Młodzik oraz Junior Młodszy , również z podziałem na kategorie wagowe.

Najmłodszymi uczestnikami były dzieci 7-8 letnie , natomiast prawo startu miały młodzież do 16 lat. Z naszego klubu wystartowało 56 zawodników ,których trenerami w poszczególnych sekcjach są Radosław Miśkiewicz, Paweł Szwedziak oraz Wojciech Rozmuski. W klasyfikacji drużynowej zdobyliśmy 3 puchary. W kategorii maluszki nasi najmłodsi podopieczni wywalczyli 2 miejsce, w kategorii dzieci młodsze uzyskaliśmy 3miejsce, natomiast dzieci urodzone w 1997-8 usytuowały się na 2 miejscu.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Kokosza Piotr z Tomita Elbląg w wadze 81kg Młodzik, a zawodniczką Jarkowska Magdalena z AZS Łódź w wadze +43 kg. Dzieci Młodsze Najlepszym zawodnikiem UKS Orły Daszewice został wybrany Tomasz Jankowiak w wadze 36 kg Dzieci ,a zawodniczką Błaszczyk Dorota w wadze +38 kg. Maluszki

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w zawodach i gratulujemy odbytych walk. Podziękowania należą się również wszystkim zaangażowanym w organizacje turnieju oraz sponsorom, bez których nie bylibyśmy wstanie przeprowadzić tak dużego turnieju. Na turnieju spodziewaliśmy się 350 zawodników, dlatego ilość dzieci nas zaskoczyła. Wynikły z tego pewne opóźnienia i niedogodności za które przepraszamy i mamy nadzieje że w przyszłości uda nam się ich uniknąć.

Wyrazy szacunku i podziękowania dla Radosława Miśkiewicz i Pawła Szwedziaka- głównych organizatorów zawodów- za wkład i zaangażowanie w organizacje oraz co najważniejsze za dążenie do rozwijania i popularyzacji tej pięknej dyscypliny jaką jest Judo.

mlodzi na matach

galeria oz-judo

powiat poznanski mosina aniger OSIR Mosina Gwarant Poznań MJKomputery Maryniak PitBullWestCoast Samuraj PASO Autokabina Darpex Graziowski.pl
Copyright 2010 © Łukasz Grąziowski Poprawny CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional